premiér Igor Matovič na svadbe svojho straníckeho kolegu - zdroj: facebook U HRICKA Restaurant
premiér Igor Matovič na svadbe svojho straníckeho kolegu - zdroj: facebook U HRICKA Restaurant

Pred niekoľkými dňami sa ženil predseda poslaneckého klubu OĽaNO Michal Šipoš a  Igor Matovič si tam bez rúška zaspieval, zatancoval!

Bratislava 29.08.2020 –  Ženil sa predseda poslaneckého klubu OĽaNO Michal Šipoš , ktorý si vzal za manželku Mariannu Sukeľovú. Pre koronu museli presunúť termín obradu z mája na august. Nechýbali stranícki kolegovia premiér Igor Matovi, Jozef Pročko a  mediálny poradca hnutia OĽaNO Matúš Bystriansky.

Svoje áno si novomanželia povedali na východe, v meste Hanušovce nad Topľou v jednom z reštauračných zariadení pod názvom U HRICKA.

Svedkom Šipoša bol sám premiér Igor Matovič.

V sále sa tlačilo hlava na hlave množstvo hostí a nechýbala samozréjme dobrá zábava a smiech. Proti svadbe nemáme nič a mladomanželom prajeme všetko najlepšie!

Zamerajme sa však na dvojitý meter našej vlády a našich predstaviteľov.

Poznáte podobné hlášky ako: Vyhýbajte sa rodinným akciám, neodporúča sa stretávanie rodiny, zhromažďovanie sa. To sú odporúčania našej vlády! Tej vlády, ktorej šéfuje Igor Matovič a v poslaneckých laviciach sedí aj poslanec a zabávač Jozef Pročko! Tí istí páni na tejto svadbe v pokoji jedli, pili, spievali a zabávali sa. Tak ako iní ľudia, ktorí si plánujú svoje svadby a oslavy.

Kde je teda tá spomínaná opatrnosť? Kde je tá zodpovednosť? Kde má predseda vlády Matovič rúško? Kde má rúško pán Pročko a ďalší hostia? Už keď sú na svadbe, prečo pán premiér Matovič nevytiahol pre všetkých rúška na jedno použitie, aby tam nešírili tú neviditeľnú ,,hnusobu“ keď od 2.9.2020 budú naše deti musieť sedieť s ,,náhubkami“ na ústach v školských ľaviciach?!“ Prečo pri každej príležitosti nejde predseda vlády príkladom pre svojich spoluobčanov, voličov??

Takže znova sa ukazuje jedno pekné príslovie, že „my Vám vodu kážeme a víno pijeme!!!“

Obraz a názor na dvojaký meter si musíte spraviť sami!  

Fotogaléria tu:

dobrá nálada našich politikov…

predmetné fotky nájdete na sociálnej sieti pod daným odkazom