Trump
Trump

Globalistickí demokrati sú pobúrení! Prezident Donald Trump je prvým prezidentom USA, ktorý za posledných 40 rokov vo svojom funkčnom období nezačal novú vojnu.

Bratislava 01.09.2020 – „Nikto to nikdy nepovedal. Niektorí ľudia sú z toho pobúrení. Niektorí  ľudia chcú viac vojen a samozrejme hlavne tí čo na tom profitujú. Oveľa viac vojen,“ povedal Tucker. Na zasadnutí Demokratického  národného  zhromaždenia  rečník za rečníkom  neustále naliehajú na mladých ľudí, aby išli bojovať do zahraničia a nechali sa zabiť v nejakej cudzej zemi, ktorú ani nedokážu nájsť na mape.

„Niekedy je jednoduché prehliadať veci, ktoré sa nestanú. Žijeme v neobvyklom období americkej histórie, kde žijeme pod administratívou , ktorá nezačala žiadnu novú vojnu,“ povedal redaktor Tucker Carlson. Pred niekoľkými rokmi demokratický kandidát John Kerry vyzýval voličov, aby volili demokratov práve preto, že by mohlo byť viac vojen…

Spojené štáty sa pravidelne uchyľovali k extrémnemu násiliu, a najmä vojenskému.

Podľa vlády USA sa nikdy nezastavia v pokračovaní  vojenskej  politiky, ktorá devastuje našu krásnu planétu. Na rade je Európa, v ktorej Slovensko leží. Práve Slovensko s okolitými štátmi sa nachádza v zóne, ktorú môžu, ale aj nemusia USA použiť na ďalší konflikt proti Rusku.

Súčasná politika Donalda Trumpa nasvedčuje, že vojenské konflikty by mohol zastaviť.