ilustračná fotka / zdroj : facebook
ilustračná fotka / zdroj : facebook

Kotlebovci ohlásili, že rozdajú tisíckam ľudí vitamíny.

Banská Bystrica 17.2.2021 – Parlamentná strana ĽSNS dávnejšie prezentovala, že plánuje nakúpiť vitamíny a rozdať ich najzraniteľnejším osobám a tak efektívne bojovať s Covidom. Zdá sa, že to mysleli skutočne vážne a ich zámer sa dostáva do finálnej verzie. Na sociálnej sieti o tom informuje predseda ĽSNS, Marian Kotleba.

,,Vláda už minula milióny eur na nezmyselné plošné testovanie, po ktorom vždy vzrástla nakazenosť. Matovičovci, Kollárovci a Sulíkovci testujú, no neliečia. Nakupujú v zahraničí a kšeftujú, no o ľudí sa nestarajú. Nútia do očkovania, no za nežiadúce účinky nikomu neručia.My, Kotlebovci, sme sa vybrali inou cestou. V slovenskej firme sme zadali objednávku na výrobu vitamínov D3, C a zinku pre 10.000 rodín!Práve dnes nám z firmy prišla informácia o tom, že vitamíny sú už vyrobené a začínajú ich baliť. To znamená, že už čoskoro ich budeme môcť začať rozdávať! Veľmi sa teším a ďakujem všetkým, ktorí priložili ruku k dielu!!“

Niekto si možno povie, že ide o dobre premyslenú reklamu, ale dobrý zámer a pomoc sa uprieť určite nedá. Na druhej strane treba povedať, že ak by podobný krok urobili aj ostatné politické strany v NR SR, ktoré za voľby dostanú nemalé finančné prostriedky od štátu, pomohlo by sa veľkému množstvu občanov na Slovensku!