ilustračná fotka
ilustračná fotka

New York Times prišli zo zásadnou správou, kde je vlastne pravda?

New York 13.9.2020 – Prevažná väčšina ľudí, ktorí majú „pozitívny“ výsledok testu na koronavírus (COVID-19), v sebe v skutočnosti vírus nemá, informuje list New York Times – respektíve má ho v sebe v tak nepatrnom množstve, že nakazenie druhého človeka neprichádza v úvahu. Vypadá to, že PCR testy, ktoré vydesili už milióny ľudí a ďalší na ne stoja rady po príchode z rizikových krajín, sú zjavne poriadny problém. Test by mal údajne zachytávať rovnako fragmenty vírusu a jeho pozostatky, čo zďaleka nie je „zlatý štandard“, za ktorý test považujú jeho mediálni a odborní propagátori. Zdá sa, že PCR testy diagnostikujú aj obrovský počet ľudí, ktorí v sebe vôbec žiadny vírus nemajú.

Dáta z testov uskutočnených v Massachusetts, New Yorku, Nevade a na iných miestach USA ukazujú, že nad 90 % osôb, ktoré majú pozitívny výsledok testu na wuchanský koronavírus, v skutočnosti nie je nakazených.

Nakoľko NY Times sa považujú za pro – systémové a priebežne v USA píšu o vážnosti pandémie, váhu tejto informácie netreba podceňovať.

Michael Thau, píše pro Red State: „Z výskumu, ktorý NY Times citujú, vyplýva, že tie falošne pozitívne testy boli od ľudí, ktorí v sebe nemali vôbec žiadny vírus, nie iba nepodstatné množstvo, ako sa tam píše. A tých ich 90 % falošne pozitívnych výsledkov je pravdepodobne tiež málo.“

Treba poznamenať, že chybné PCR testy korporáciám iba v USA zarobili miliardy dolárov.

Americké Centrum pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) dobre vie, že falošne pozitívne testy sú problém a tvrdia, že orgánom verejného zdravia boli „omylom“ nahlásené chybné výsledky. Pravda je ale zrejme taká, že testy sú problém samy o sebe, a to žiadny omyl nie je. Je možné, že by k podobným problémom mohlo dochádzať aj na Slovensku a v Európe? Predmetné informácie sú čerpané z verejne dostupných zdrojov!

zdroj: https://www.naturalnews.com/2020-09-09-90-percent-covid19-positive-test-results-false.html