Trump
Trump

Trump má koronavírus.

USA 2.10.2020 – Americký prezident Donald Trump potvrdil že on aj jeho manželka Melania mali obaja pozitívny test na Coronavírus, podľa zistení prišli do kontaktu s poradcom Hope Hicks ktorý bol pozitívny. Tento poradca cestoval s prezidentom v špeciály po jeho debate s kandidátom na prezidenta Joe Biden ktorá sa uskutočnila v Clevland, Ohio. Pri tejto debate ani jeden nemal na sebe rúško no nepodali si ruky ani neporušili 2m odstup. Je otázne či aj Joe Biden bude pozitívny a ako tento stav ovplyvní nadchádzajúce voľby. Obaja kandidáti sú v ohrozenej skupine nie len svojím vekom ale aj svojím zdravotným stavom.

Trump uviedol na svojom na svojom twitter účte : Dnes, /prvá dáma/ a ja sme boli testovaný s pozitívnym výsledkom na COVID-19. Začíname s našou karanténou a liečbou okamžite. My to spolu zvládneme!

Prvá Dáma uviedla že sa obaja cítia dobre.

,,Tak ako mnoho Američanov to tento rok spravilo, /Prezident/ a ja sme v karanténe po tom ako sme boli pozitívne testovaný na COVID-19. Cítime sa dobre a odložili sme všetky nadchádzajúce povinnosti. Prosím uistite sa že ste v bezpečí a všetci sa z toho dostaneme. “ napísala Melánia.

Na túto informáciu okamžite zareagovali aj investičné trhy pričom Dow Jones stratil pri dnešnom otvorení viac ako 250 bodov a Nasdaq 100 a S&P 500 boli oba tiež v negatívnych číslach.

Zdroj: twitter