Igor Matovič pred reláciou NA TELO, zdroj: facebook/ Na telo s Michalom Kovačičom
Igor Matovič pred reláciou NA TELO, zdroj: facebook/ Na telo s Michalom Kovačičom

Ide o ďalší prešľap premiéra na verejnosti a dokonca pred kamerami?

Bratislava 6.9.2020 – Premiér Igor Matovič dnes zavítal do televízie Markíza, kde sa zúčastnil relácie NA TELO. Pred samotným začatím relácie sedel premiér s moderátorom Michalom Kovačičom. Ten v spoločnosti premiéra neskrýval mierne rozpaky a naopak Igor Matovič bol uvoľnený dokonca až natoľko, že moderátorovi zobral jeho prípravu. Zaskočený moderátor zareagoval v skutku netradične. ,,Netuším, že , že ani čo tam mám…“, poznamenal Kovačič. Zaujímavé, že moderátor nevie čo má vo svojich materiáloch pred reláciou?!

Celú uvoľnenú atmosféru dával najavo premiér aj tým, že znova nemal v uzavretom priestore pred štúdiom rúško. V rukách neustále držal šálku s nápojom a sporadicky si odpil. Rúško mal položené na stole. Podľa správnosti mal premiér po odpití si nasadiť rúško, čím zjavne znova porušuje nariadenia, ktoré jeho vlastná vláda uplatňuje na občanoch Slovenska. Rúško si premiér Matovič nasadil až priamo v chodbe pred samotným štúdiom!

zdroj: facebook / Na telo s Michalom Kovačičom

Na predmetnom nariadení a jasnom príklade ako postupuje premiér a rúško v tomto prípade nepoužil, sa iba ukazuje aké hlúpe a nepraktické je nariadenie nosiť rúška v interiéroch s občerstvením a rovnako na ich vonkajších terasách! Polícia práve posledné dni intenzívne kontroluje dodržiavanie týchto pravidiel a pokutuje ich porušovanie. Po zlom príklade, ktorý premiér predviedol aj s Jozefom Pročkom na svadbe straníckeho kolegu( článok si môžete pozrieť tu), zjavne pokračuje ďalej a nejde príkladom svojim vlastným voličom.

Igor Matovič pred reláciou NA TELO, zdroj: facebook Na telo s Michalom Kovačičom