Trump

Simpsnovci predpovedali zvolenie Donalda Trumpa predpovedajú mu aj smrť!?

Bratislava 3.10.2020 – Najznámejší kreslený seriál USA  The Simpsons má počas svojich 31 rokov vysielania na konte množstvo kontroverzie a jedna z nich je jeho časté a veľmi presné predpovedanie budúcnosti. Len pre porovnanie uvádzame viacero príkladov aby ste si mohli sami spraviť predstavu o čom rozprávame. V roku 1995 predpovedali Face time a Smart watch ktoré sa na trhu objavili až o 15 rokov neskôr, v roku 2013 predpovedali korupčný škandál vo FIFA a dokonca aj Nemecko ako víťaza majstrovstiev sveta ktoré boli v nasledujúcom roku. Ale to sú len omrvinky toho čo sa tvorcom seriálu podarilo predpovedať, v roku 2010 predpovedali víťaza nobelovej ceny za ekonomiku ktorú dostal v roku 2016. Skutočné prekvapenia prichádzajú s dokonalým stvárnením predpovedaných udalostí ako napríklad keď v roku 2012 predpovedali že Lady Gaga bude vystupovať počas polčasu finále ligy NFL, takýto odhad by nebol až tak prekvapivý nakoľko Lady Gaga je jedna z najväčších hviezd na svete prekvapujúce je jej stvárnenie ktoré bolo takmer dokonalé a odohralo sa v roku 2017.

No pre nás najprekvapujúcejšie je stávrnenie Donalda Trumpa ako víťaza prezidentských volieb ktoré je takmer nemožné trafiť pokiaľ by ste neboli pri tom a to sa im podarilo v roku 2000 a skutočnosťou sa to stalo v roku 2015.

No doposiaľ sa nesplnila jedna z predpovedí seriálu a to že prezident Trump umrie a to rozvírilo hladinu internetu po včerajšom oznámení prezidenta že ochorel na vírus Covid 19 a bol prevezení na pozorovanie do vojenskej nemocnice. Je len na Vás čo si o tvorcoch seriálu myslíte či skutočne majú schopnosti proroka alebo je to všetko len jedna veľká zhoda náhod, každopádne svet bude sledovať nadchádzajúce týždne s napätím.

Zdroj – twitter