ilustračná fotka / zdroj: facebook Peter P.
ilustračná fotka / zdroj: facebook Peter P.

P. Pellegrini  je v domácej karanténe.

Bratislava 15.12.2020 – Ako sa zdá, Covid si nevyberá a nákaze sa nevyhol ani expremiér Peter Pellegrini. Dnes na sociálnej sieti expremiér oznámil, že je pozitívny! Peter Pellegrini vyzýva na opatrnosť.

,,Milí priatelia, koronavírus je realitou, obete si nevyberá a nikto sa nemôže spoliehať, že práve jemu sa nákaza vyhne. Aj ja som po pozitívnom teste skončil v karanténe. Vymenil som teda na čas parlamentné tlače za sporák s hrncami a snažím sa prežiť karanténu v čo najväčšom psychickom a fyzickom zdraví. Zatiaľ sa mi to darí a cítim sa celkom dobre. Vám všetkým prajem čo najpevnejšie zdravie a prosím, buďte čo najopatrnejší, najmä pri kontaktoch s vašimi rodičmi a starými rodičmi. Majme všetci v tejto ťažkej dobe predovšetkým nádej, že sa čím skôr vrátime k svojim vlastným plnohodnotným životom.“ 

Nakoľko predseda strany Hlas -SD sa posledné dni pohyboval v priestoroch NR SR a rovnako aj v mnohých TV štúdiách, bude potrebné pretestovať poslancov NR SR, novinárov, atď. Situáciu budeme sledovať.