ilustračná fotka
ilustračná fotka

Kto nás konečne pravdivo usmerní, čo ešte od COVIDu-19 môžeme očakávať? Kto nám poskytne pravdivý manuál na ochranu a liečbu proti nemu?

Bratislava 22.08.2020 – Slovenská vláda predstavila nový pandemický plán. Podľa neho nie sme ďaleko od fázy 2, pri ktorej sa zruší vyučovanie, zavedie e -karanténa,  či budú obnovené dočasné kontroly na určených vnútorných hraniciach. To znamená, že opäť zavedie karantény, zavrie hranice a zruší vyučovanie.

Pandémia je celosvetová. Prečo nie je vytvorený celosvetovo krízový štáb, aby si odborníci odovzdávali informácie a skúsenosti tak, aby boli schopní vytvoriť pravidlá, o ktoré by sa ľudstvo mohlo oprieť?

Centrálny manuál /návod pomôže občanom lepšie prežiť pandémiu a vylúči  z informácií akékoľvek nepravdivé hoaxy. Nepravdivé informácie mnohokrát produkujú aj kompetentní, či krízový štáb. Menia názor na počkanie a nezdôvodnia, čo tú zmenu ovplyvnilo!  Epidemiologickí odborníci  nie sú schopní sa zjednotiť vo svojich vyhláseniach či vedeckých štúdiách. Počúvame frázy ako všetko máme pod kontrolu a jedným dychom kompetentní neodporúčajú ani rodinné návštevy, oslavy… Čo je teda pod kontrolou???

Tento vytvorený chaos strachu sa začína podobať na cieľ celej pandémie. S cieľom súvisí aj strach, ktorý sa agresorom podarilo zakoreniť v obyvateľoch planéty. Plánuje sa hromadné a povinné  očkovanie!  V neposlednom rade má pandémia nedozerné následky na ekonomikách všetkých štátov.

Chudoba nám rastie ako huby po daždi. Ľudia sú chorí, pribúdajú samovraždy, psychické problémy zo straty zamestnania, či z neschopnosti postarať sa o svoju rodinu a zaplatiť účty. Boli tieto faktory plánované a skutočne aj cieľom súčasnej pandémie? Cez strach, deštrukciu a neistotu sa vždy ľudia dokázali ľahšie manipulovať…