zdroj : youtube / zábery z miesta hrôzy kde zomrel Slovák
zdroj : youtube / zábery z miesta hrôzy kde zomrel Slovák

CCTV priniesli nechutné video, kde jasne vidieť sadistický postup voči bezbrannému Slovákovi. Takto sa predsa nesprávajú slušní ľudia ani k zvieratám!

Bratislava 25.8.2020 – To čo sa udialo s Jozefom Chovancom v cele na belgickom letisku je jasný dôkaz linču v priamom prenose.Hajlovanie strážničky za ktoré by sa nemusel hanbiť ani samotný Adolf Hitler, neskutočná agresia, posmešky strážnikov a devastačný prístup k Slovákovi. To je obsahom poburujúceho videa.Na zábere je vidieť, že dobitého Slováka strážnik povalí dolu tvárou  a v momente kedy sa zjavne hýbe a je mu dosť zle, ho zabalia do deky a spôsobia mu dusenie, nehovoriac, že na ňom doslovne všetci tlači na jeho bezvládne telo.Nechýbajú ani nepochopiteľné posmešky záchranárov a policajtov. Je to jedno doslovne nechutné video! Ide o zverstvo v priamom prenose. Je zarážajúce ako sa takto mohli správať inteligentní ľudia, ktorí zjavne prešli určitým výcvikom, je to nechutné.

Ak za podobný postup nebudú vyvodené prísne tresty pre zvrhlých aktérov, naša diplomacia a rovnako spravodlivosť  v Belgicku utrpia silnú ujmu. Takto sa správať voči komukoľvek je čisté zverstvo! Tu nejde o zvieratko, ale o ľudský život!

Video si môžete pozrieť tu. POZOR! Videá obsahujú násilné zábery!

zdroj CCTV – youtube
zdroj: Hrica Luboš – facebook