ilustračná fotka / zdroj Facebook Peter P.
ilustračná fotka / zdroj Facebook Peter P.

Podľa lídra strany Hlas-SD, smrť kľúčového svedka F. Böhma vzbudzuje veľa otázok.

Bratislava 13.2.2021 – Peter Pellegrini poukázal na to, že sa o samovraždu nepokúšajú len obvinení vo väzbe, ale aj ľudia, ktorí s políciou spolupracujú a sú v pozícii svedka. Zaujímavé je však, že to bol práve Pellegrini, ktorý po zadržaní ge. Lučanského sa vyjadril, že ,,padni komu padni“ a nech sa veci vyšetria… Keď NAKA zasahovala v priestoroch firmy P.Žigu, expremiér sa záhadne vytratil na niekoľko dní z dohľadu médií a k veci jeho kolegu sa nevyjadroval, dokonca už nepoužil ani slávne ,,padni komu padni“. O to zaujímavejšie je, že okamžite sa vyjadruje k aktuálnemu incidentu a perlí samé múdrosti sveta…!

Smrť kľúčového svedka Františka Böhma vzbudzuje veľa otázok a vyvoláva dojem, že niečo v krajine nie je v poriadku. Uviedol to nezaradený poslanec Národnej rady SR a líder mimoparlamentnej strany Hlas-SD Peter Pellegrini v diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy.

Poukázal na to, že sa o samovraždu nepokúšajú len obvinení vo väzbe, čo bol prípad zosnulého policajného exprezidenta Milana Lučanského, či pokus o ukončenie života bývalej sudkyne Moniky J., ale aj ľudia, ktorí s políciou spolupracujú a sú v pozícii svedka. „Niečo nie je v poriadku, vyrušuje ma to,“ skonštatoval Pellegrini.

Böhm, ktorý bol bývalým príslušníkom Slovenskej informačnej služby, mal s políciou spolupracovať pri vyšetrovaní káuz Judáš či Texasan. Vypovedať mal aj o údajnom podplácaní bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského. Televízia JOJ na svojom webe noviny.sk. informuje, že František Böhm, kľúčový svedok vo viacerých aktuálne políciou vyšetrovaných kauzách, sa zastrelil.