ilustračná fotka
ilustračná fotka

Známi českí umelci považujú Covid – 19 za chrípku, ktorá sa dá zvládnuť a padli aj tvrdšie vyjadrenia.

Bratislava/Praha 20.9.2020 – Pandémia koronavírusu zasiahla takmer všetky profesie a výnimkou nie sú ani umelci tak na Slovensku ako aj v Čechách. Na Slovensku množstvo osobností kritizuje opatrenia proti Covid – 19 a považujú ich za likvidačné. Rovnako od našich bratov z Čiech prišiel silný odkaz.

Lucie Bílá: ,,Je to len chrípka!“

Známa speváčka Lucie Bílá vo svojom videu popisovala svoje pocity o koronavíruse, ktorý prekonala. “Koronavírus je iba blbá chrípka, ktorá sa dá prežiť. Určite by som z toho žiadnu hrôzu nerobila,” uviedla speváčka Lucie Bílá vo videu tento týždeň. Ďalej vo svojom videu popisuje, že je už v plnej forme a začína znovu naplno pracovať.

zdroj: facebook/Lucie Bílá

Janek Ledecký: ,,Robia z nás blbcov!“

Pohľad na koronavírus verejne sprezentoval rovnako aj spevak J. Ledecký, ktorý si nedával servítku pred ústa. „Je najvyšší čas dupnúť na brzdu. Dupnúť na brzdu tejto hysterickej marketingovej kampani farmaceutických firiem, ktoré nás tu bombardujú víziami zrútenia nášho zdravotníctva. K tomu ako korenie pridávajú zo sveta, obrázky preplnených márnic, kopaním hromadných hrobov a to vše len preto, aby nás vystrašili. Pretože dobre vedia, že toto je najväčší kšeft v dejinách farmácie,“ zverejnil vo videu Janek Ledecký na facebooku.

zdroj: facebook/ Janek Ledecký

Zrejme ten skutočný recept bude hlavne v tom, že je potrebné zachovať si chladnú hlavu, správať sa zodpovedne a hlavne si nenechať zo života vytvoriť bublinu, ktorá nás všetkých pohltí…