na snímke zadržaná Gabriela K.
na snímke zadržaná Gabriela K.

Elitní policajti v rámci akcie Venal ju mali údajne zadržať .

Bratislava 24.8.2020 – Ako sme Vás informovali, Polícia SR na sociálnych sieťach priniesla informáciu o úspešnosti protidrogových akcií, ktoré sa vykonávali po celom území Slovenska.

Pri tejto akcii mali elitní policajti zadržať aj Gabrielu K. Táto osoba  mala pôsobiť v Seredi. Ako uvádza TV Markíza, menovaná Gabriela K. mala údajne variť pervitín! Je pozoruhodné, že podobná osoba sa dostala až ku strane VLASŤ. Je verejne známe, že líder tejto strany Štefan Harabin pred voľbami prezentoval, že zametie s podvodníkmi a na kandidátku dosadí iba preverených kandidátov s čistou minulosťou. V tomto prípade ak sa predmetná informácia potvrdí a pani Gabrielu K. z tohoto činu aj obvinia a odsúdia, bude to zlá informácia pre verejnosť. Tu by sa iba potvrdilo, že do politického života sa môžu infiltrovať už akékoľvek  persóny…

zásah polície

„Vzhľadom na množstvo zadokumentovaného metamfetamínu v uvedených akciách, ktorý bol  vyrobený a predaný na území SR, ako aj jeho hodnotu, taktiež počet obvinených osôb je možné uviesť, že ide o najrozsiahlejšiu akciu zameranú na boj s drogovou trestnou činnosťou páchanou zločineckými skupinami v histórii SR,“ objasnil Slivka, ktorý je hovorcom PZ.