ilustračná fotka / zdroj: facebook Igor M.
ilustračná fotka / zdroj: facebook Igor M.

Vrcholoví politici si nezostanú očividne nič dlžní…

Bratislava 6.11.2020 – Predseda strany Smer – SD, Róbert Fico na včerajšej tlačovej konferencii odpovedal na otázku redaktorky, kedy plánuje riešiť odvolávania Igora Matoviča. „Matovič sa schoval ako potkan, musíme desať dní počkať,” povedal konkrétne Fico. Na spomínanej tlačovej konferenci Robert Fico poukázal rovnako na rozklad sociálneho štátu, rovnako porušovanie Ústavy SR a pripomenul novinárom, že to isté čo sa dnes deje ľuďom a mnohým bývalým policajným funkcionárom, sa onedlho bude diať aj im!

Reakcia Igora Matoviča na seba nenechala dlho čakať a na sociálnej sieti poslal ex-premiérovi Ficovi tvrdý odkaz!

,,Nuž, nebudem sa s týmto skorumpovaným bastardom doťahovať, kto sa tu ako potkan správa. Viem len, že má mimoriadny strach, že svetu, ktorý si s Pellegrinim okolo seba vybudovali, aby ich chránil, definitívne končí záruka…. a hlavne nemusí sa on báť, že sa môjho odvolávania bojím, práve naopak – teším sa, že im opäť budem môcť od srdca naložiť … zajtra test, verím, že negatívny … a už čakám v ringu,👊“ uviedol premiér Matovič na sociálnej sieti.

Iste uznáte, že toto nie je slovník tak premiéra SR a rovnako ani poslanca NR SR. Ľudia vnímajú politikov a zrejme posledné mesiace si musia iba tragicky povzdychnúť…