The Rock má coronu

9.3.2020 USA – Dwayne „The Rock“ Johnson prezradil že jeho celá rodina bola testovaná pozitívne na coronavirus.

Štyridsať osem ročný Rock v stredu povedal prostredníctvom instagramu svojím 196 miliónom followers že on aj jeho žena Lauren a ich dve dcéry boli pozitívne testovaný na COVID 19 ale našťastie sú už za vrcholom choroby a nie sú viac nákazlivý. Označil túto diagnózu za jednu z najťažších vecí ktorými si jeho rodina musela prejsť.

„Byť pozitívne testovaný na COVID-19 je iné ako sa dostať z iných zranení, byť bez peňaží alebo na ulici, čo som už tiež zažil. Moja priorita číslo 1 je vždy ochraňovať moju rodinu a milovaných. Želal by som si aby som to bol len ja kto bol pozitívne testovaný ale bola to moja celá rodina a to bol ako kopanec do brucha. Sme v rodine v poriadku a našťastie sme to prekonali a už sme zdravý. Počítame naše požehnania lebo sme si dobre vedomý že nie vždy sa podarí dostať z tohto ochorenia silnejší a zdravší. Mám niekoľko priateľov ktorý prišli o svojich rodičov pre tento vírus a to je veľmi bolestivé“ dodal na koniec.

Bývalí wrestler a teraz jeden z najúspešnejších hercov sveta má jednu dcéru 18 z predchádzajúceho manželstva a dve dcéry 5 a 2 s terajšou manželkou.

Zdroj – http://www.instagram.com