Odpor proti šialenstvu COVID19 neustále narastá! Mohutné demonštrácie zasiahli celú Európu, ba i USA.

Bratislava 11.08.2020 – Projekt koronavírusu je v jednotlivých  členských štátoch  EÚ  koordinovaný  centralizovaným riadením EÚ. V zmysle ochrany pred pandémiou jednotlivé národné vlády   obmedzovali  ústavné práva svojich občanov, nariadili štátne karantény, v krajinách skolabovali  ekonomiky , rastie nezamestnanosť a chudoba a v neposlednom rade nastupuje následná ekonomická kolonizácia.

 Všetky tieto obmedzenia, nariadenia a opatrenia sa už darí prelomiť. Napriek nasadeniu stoviek policajtov sú protesty stále mohutnejšie. Protesty pretrvávajú aj v USA.

 Demonštranti  vo Francúzsku, Nemecku, Španielsku, či vo Veľkej Británii nosia transparenty s rôznymi nápismi:

  • korona,  COVID 19;
  • falošný poplach; sme nútení nosiť náhubky;
  • okamžite ukončite korona paniku;
  • vráťte nám demokraciu;
  • mier je možný len cez slobodu a tá je základným právom;
  • dohoda len cez pravdu.

Protesty v mnohých krajinách majú nový trend. Demonštranti rabujú obchody, zapaľujú ulice, mlátia všetkých naokolo, útočia aj na policajtov. Jedná sa väčšinou o migrantov.

Ľudia sú stále viac terorizovaní! Bez ochrany štátnou mocou!

Aj slovenskí občania majú v zmysle našej Ústavy článok 32 právo postaviť sa na odpor. Pretože im boli odopreté základné práva na zdravotnú starostlivosť, na zhromažďovanie, právo na súkromie, na slobodu pohybu, právo na podnikanie, súdnu ochranu, nedotknuteľnosť  osobnej slobody a v neposlednom rade neodnímateľné právo – žiť ako ľudia!